Nowoczesne osiedla, piękne okolice, mieszkania deweloperskie.
Zadzwoń

782 143 791

banner-image

PABIANICE, Mała 1B, 3, 3A

Polska /

Opis Print This PageDrukuj

CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA OBIEKTU

Inwestycja „Zielone tarasy” znajduje się w Pabianicach przy ul. Małej.1B, 3, 3A. na osiedlu Bugaj. Zaprojektowano ją w taki sposób, by była nieuciążliwa dla środowiska, jak również by nie ograniczała praw osób trzecich, tj. właścicieli terenów położonych w sąsiedztwie planowanego przedsięwzięcia, jednocześnie realizując ustalenia zawarte w planie zagospodarowania przestrzennego miasta Pabianic.

Lokalizacja

Apatramentowiec jest zlokalizowany w Pabianicach przy ul. Małej.1B, 3, 3A. Okolica charakteryzuję się cichym, spokojnym, zielonym otoczniem. Teren posesji jest ogrodzony, oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Pabianic symbolem J.16.2/MW. Na posesję dostaniemy się za pomocą dwóch automatycznych bram wjazdowych bądź furtki. W najbliższej okolicy znajdują się Szkoła podstawowa nr 3, Przedzskole MIejskie nr 13, liczne markety, sklepy spożywcze, restauracje oraz różnego rodzaju punkty usługowe.

Obiekt

Zaprojektowano budynek mieszkalny wielorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony, trzyklatkowy, o niezależnych klatkach schodowych. Obiekt składa się z kilku brył o zróżnicowanej wysokości. Całość oparta na planie dwóch prostokątów, połączonych ze sobą pod kątem rozwartym (wartość kąta: 119°). Dłuższe boki prostokątów: wzdłuż granicy zachodniej (od strony ul. Małej) oraz wzdłuż granicy północnej. Bryła budynku, ze względu na zróżnicowaną liczbę kondygnacji, kompozycyjnie dzieli na 3 główne części. Część obiektu ulokowana od strony ul. Małej liczy 6 kondygnacji. Od strony wschodniej obiekt liczy 5 kondygnacji, zaś w miejscu połączenia brył, bryła budynku jest niższa (4-ro kondygnacyjna).
Dzięki takiemu rozwiązaniu (tj. lokalnemu zredukowaniu wysokości) – projektowany budynek nie będzie ograniczał naturalnego oświetlenia pomieszczeń ulokowanych w okolicznych budynkach.

Różne kondygnacje

Część obiektu ulokowana od strony ul. Małej liczy 6 kondygnacji. Od strony wschodniej obiekt liczy 5
kondygnacji, zaś w miejscu połączenia brył, bryła budynku jest niższa (4-ro kondygnacyjna).
Dzięki takiemu rozwiązaniu (tj. lokalnemu zredukowaniu wysokości) – projektowany budynek nie będzie
ograniczał naturalnego oświetlenia pomieszczeń ulokowanych w budynku istniejącym na terenie działki vis a vis (nr ew. 206).

Forma budynku

Forma budynku – bryły kubiczne, płaszczyzny prostokreślne, całość kryta dachami płaskimi. Ściana szczytowa od strony południowej wyróżniona dynamicznymi, ukośnymi balkonami-wykuszami. Komunikację pionową zapewnią trzy klatki schodowe oraz 2 windy w części 5-cio i 6-cio kondygnacyjnej. Główne wejścia do budynku: od strony ul. Małej oraz od strony północnej. Wejścia bezpośrednio z poziomu terenu prowadzą do klatek schodowych. Dwa dodatkowe wejścia, prowadzące do klatek schodowych zaprojektowano także od strony dziedzińca.

Garaże oraz miejsca postojowe

Prawie całą powierzchnię parteru przeznaczono na garaże dla samochodów osobowych. Budynek zawiera 18 pomieszczeń garażowych, w tym 4 dwustanowiskowe, i 14 jednostanowiskowych. Na terenie posesji przewidziane jest 17 miejsc postojowych.

Mieszkania

Budynek zawiera łącznie 49 lokali mieszkalnych, podzielonych na trzy klatki, Na parterze trzy mieszkania przystosowane są dla osób niepełnosprawnych, znajdującą się one od strony południowej. Na parterze znajdą się także pomieszczenia techniczne oraz dwa pomieszczenia gospodarcze ogólnodostępne, przewidziane do wykorzystania przez lokatorów oraz jedno pomieszczenie przeznaczone dla pracowników obsługujących posesję, wyposażone w toaletę. Na kondygnacjach wyższych zaprojektowano wyłącznie lokale mieszkalne. Obiekt charakteryzuję się dużą powierzchnią balkonów, loggi bądź tarasów.

Budynek zawiera łącznie 49 lokali mieszkalnych, w tym trzy na parterze przystosowane dla osób
niepełnosprawnych.

Cennik mieszkań, garaży i parkingów ZOBACZ

W pobliżu okolicy

Kierunek

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Zapytanie

Podobne nieruchomości

Footer background image

Lokalizacja inwestycji

ul. Mała 1B, 3, 3A

PABIANICE 95-200

INWESTOR

Master Developer Sp. z o.o.
95-200 Pabianice,
ul. P. Skargi 144

Skontaktuj się z naszym agentem